+38 (067) 505-51-71
+38 (063) 365-77-37
м. Сміла, Черкаська обл.,
б-р. графа О.Бобринського, 9
terekhova-tur@ukr.net

Закарпаття та Будапешт

Вікенд 8 березня: Закарпаття та Будапешт
06.03.2209.03.22

 

ДАТА

ПРОГРАМА

06.03

09:15 Збір туристів на привокзальній площі у Мукачеві. Посадка до автобуса.

09:30 Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається зі свердловини глибиною 1190 метрів, температура води +40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу та навісними фонтанами. Переїзд у Виноградів. Екскурсія на ферму, яка займається розведенням карпатського буйвола. В умілих руках господарів ферми буйволине молоко перетворюється на смачні сири, сметану, олію та кефір. Дегустація продукції ферми. Пішохідна екскурсія Берегово: реформаторська церква (XVI ст.); костел Воздвиження Чесного Хреста (XV ст.); Графський двір — палац Бетлена {XVII ст.); Палац Правосуддя; казино, побудоване на початку ХХ століття у стилі модерн. Розміщення в готелі.

07.03

Виїзд з готелю. Автобусна екскурсія до Угорщини. Сьогодні ми відвідаємо одну з перлин Угорщини та Європи – місто Будапешт. МістоБудапешт засноване в 1873 в результаті злиття трьох міст на березі Дунаю: Буди, Пешта і Обуди. Сьогодні ці три історичні райони міста входять до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Оглядова екскурсія по місту. Площа Героїв, замок Вайдахуняд, Парламент, Рибальський бастіон, Королівський палац, базиліка святого Іштвана, собор святого Матіяша. Завершити день пропонуємо захоплюючою факультативною екскурсією «Тисячі вогнів Будапешта» — прогулянка на кораблику Дунаєм з необмеженою кількістю шампанського та безалкогольного напою для дорослих та дітей. Розміщення в готелі, ночівля у Будапешті.

08.03

Сніданок. Вільний час у Будапешті. Звільнення номерів. Сьогодні ми відвідаємо місто середньовічних лицарів, місто вина та термальні купальні – Егер. Відвідування винного підвалу у «Долині Красунь». Дегустація вин та найсмачніший угорський гуляш (вхідний квиток включений у вартість туру). Повернення до України. Пізнє прибуття до готелю.

09.03

Сніданок. Екскурсія в замок Сент-Міклош — історія кохання, яке змінило Європу. Переїзд до Мукачевого. Подарунок від туроператора  — пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартіна»: костел св. Мартіна, охоронця міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко та ренесанс, міська ратуша (1904 р.) на вежі, якій сторічний годинний механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу та Мефодію, поетові та письменнику, натхненнику національного відродження підкарпатських русин – О.Духновичу.

Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму та конструктивізму, чарівні кафешки з різноманітним вибором солодощів та кави, з величезними порціями та смішними цінами.

17:00 Трансфер залізничного вокзалу Мукачеве.

ВАРТІСТЬ ТУРА

 

ГОТЕЛЬ

НОМЕР

ДОРОСЛІ

діти до 12 років з двома дорослими

 
   

5100 грн

4900 грн

 

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

  • проїзд автобусом за маршрутом,

  • проживання в готелі, харчування – 3 сніданки,

  • дегустація вин+угорський гуляш, купання в чанах,

  • вся екскурсійна програма, медична страховка.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

  •  вхідні квитки, факультативна екскурсія «Тисячі вогнів Будапешта»

Орієнтовна вартість вхідних квитків:

  • термальні купальні «Косино»: дорослі – 450 грн./3 години; діти на зріст до 150 см – безкоштовно; дегустація буйволина ферма – 80 грн.;
  • екскурсія «Тисячі вогнів Будапешта»: дорослі – 800 грн., діти – 500 грн.