+38 (067) 505-51-71
+38 (063) 365-77-37
м. Сміла, Черкаська обл.,
б-р. графа О.Бобринського, 9
terekhova-tur@ukr.net

ШАФРАНОВИЙ РАЙ

ШАФРАНОВИЙ РАЙ
04.03.22 — 07.03.22

Усі екскурсії у вартості туру

1 день. 16:30 — збір туристів у м. Черкаси, центр, посадка в автобус. 17:00- відправлення в тур.

2 день. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчорекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана та т.і.), три бари й ресторан. Термальна вода до басейнів подаєтся зі скважини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни облаштовані зонами гідромасажу та фонтанами. Пішохідна екскурсія по Берегово: реформаторська церква (XVI ст.); костел Воздвиження Чесного Хреста (XV ст.); Графський двірпалац Бетлена {XVII ст.); Палац Правосуддя; казино, побудоване на початку ХХ століття в стилі модерн. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, з можливістю придбати вподобаний сорт вина. Переїзд у Хуст. Розміщення в готелі.

3 день. Сніданок. Пішохідна екскурсія по Хусту: замкова гора, чешський квартал, храми різноманітних конфесій та релігій. Переїзд до Виноградова. Екскурсія на ферму, яка займається розведенням карпатського буйвола. У вмілих руках господарів ферми буйволине молоко zakarpattya_75перетворюється на смачні сири, сметану, масло та кефір. Дегустація продукції ферми. Пішохідна екскурсія в заповідний масив «Чорна гора», південні схили якого на початку березня покриває шафран. Шафран також називають крокусом, що в перекладі з арабського означає «жовтий». Саме такого кольору рильце квітки, з якого робиться відома приправа. Повернення в Хуст. Ночівля в готелі.

4 день. Сніданок. Звільнення номерів. Відвідування екзотичного ранчо у самому центрі Закарпаття: шотландські корови, альпійські кози, камерунські барани, поні, вівці з чотирма рогами, страуси. Після знайомства з тваринами запрошуємо на дегустацію Mukachevo-ratusha-02-Int_1000x678африканських равликів. Переїзд до Мукачева. По дорозі зупинка в дендрологічному парку, територія якого на початку березня покривається крокусами. Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартіна»: костел св. Мартіна, хранителя міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоци (XVII ст), міська ратуша (1904 р.), пам”ятник святим Кирилу та Мефодію. Вільний час у Мукачево. Кульмінацією вечора 8 березня — історія кохання, яка змінила Європу — факельна екскурсія в замок Сент Міклош. Виїзд до  м. Черкаси.

5 день. 02:00 — орієнтовне прибуття у Черкаси.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:              

 

Готель категорія туристів
 

дорослі

діти до 12 років

с двома дорослими
«V&P» 4950 грн. 4800 грн.

 

У вартості : проїзд автобусом за маршрутом, проживання в готелі, харчування (3 сніданки),екскурсійна програма, медична страховка.
Додатково оплачується: вхідні квитки.
Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні води «Косино»: дорослі — 3 год/450 грн., діти ростом до 150 см — безкоштовно; дегустація вин — 80 грн.; дегустація буйволина ферма – 70 грн,; дегустація африканських равликів — 130 грн.; нічна екскурсія в замку Сент Міклош — 40 грн.